0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Teklif Al

Anasayfa » Teklif Al
FİRMA ÜNVANI Marsis İnovasyon San. Tic. Ltd. Şti.
MAİL ADRESİ info@3dbaskial.com
TELEFON NUMARASI +90 850 441 70 53
ADRES Merkez: Küçükbakkalköy Mah. Fevzipaşa Cad. No: 63 Ofis No: 5, Feyizoğlu İş Merkezi, Ataşehir / İstanbul Şube: Demetevler Mah. 388. Sokak No: 9/A Yenimahalle / Ankara
3d baskı merkezi

FDM teknolojisine sahip 3D yazıcıların bulunduğu prototip üretim merkezimizde, ürünleriniz beklediğiniz kalitede üretilip sizlere kargolanmaktadır. Üretim sonrası talebinize göre ilave işlemler yaparak, örneğin mukavemet beklentinize göre Isıl İşlem veya temizleme, astar ve boyama işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizi .STL formatında göndermeniz gerekmektedir. 3D baskı teklif almak için aşağıdaki formu bize gönderin.

Kalite Kontrol

Kalite kontrol özellikle parçanın tasarım kriterlerine uygunluğu açasından son derece önemlidir. 3D Baskı Al olarak, ürünlerinizin tasarım kriterlerine göre üretim sonrası kalite kontrol işlemlerini yapmaktayız. Yüzey pürüzlülüğü, ölçüsel tamlık, toleranslar ve mukavemet kontrolleri yapılmaktadır. Ürünlerin nümerik simülasyonlarını da talebinize göre yapmaktayız. Nümerik simülasyon için ‘Nümerik Analiz‘ web sitemizi ziyaret edin.

3d baskı teklif

Yüksek Miktarda Adetli Üretim

Ürünlerinizin plastik enjeksiyon kalıplama gibi seri üretim hatlarının maliyetli olduğu durumlarda, daha az adetli ürünleri FDM teknolojisi ile üretiyoruz. Üretim miktarına göre teklif almayı unutmayın.

Yüksek Adetli Üretim

3D Baskı Teklif İçin Önemli Noktalar

Ödeme: Teklif onayı sonrası ödeme için Hesap Bilgileri veya KK İle Ödemek İçin İyzico link gönderilecektir. Kişisel baskılar için Ödeme sonrası baskı işlemi başlatılacak, kurumsal müşteriler için ise teklif resmi onayı ile baskı süreci başlatılacaktır.

Önemli: Vereceğiniz bilgilere göre teklif verilecektir. Teklif onayı ile baskı sırasına alınıp, bitiminde ürün kargolanacaktır.

Önemli: Ürünlerinizin geometrisi, geçme toleransları ve diğer toleranslardan firmamız sorumlu değildir, gönderdiğiniz tasarıma göre prototip üretilmektedir.

Önemli: Tasarım yaptığınız yazılımda gerekli ölçeklendirmeleri yapınız ve STL olarak kaydedip gönderiniz. STL olarak kaydetmede yüksek çözünürlükte kaydetmeniz önemlidir. Tasarımınızı bize STEP olarak atarsanız, yüksek çözünürlükte kaydedip teklif verebiliriz. Ölçeklemelerden kaynaklanan hatalardan firmamız sorumlu değildir.

Yüksek Adetli Üretim: İlk baskı oluşturulduktan sonra, yüksek adetli üretim yapmaktayız. Ayrıca silikon kalıplama ile ürünlerinizi polyester malzemelerden üretebiliriz. Seri üretim ürünleri için bize yazın.

Güvenli Kargo İle Türkiye’nin Her Yerinde

Ürünlerinizin prototipini hazırladıktan sonra, Türkiye‘nin her bölgesine KARGO ile güvenli olarak göndermekteyiz. Anlaşmalı kargo firmaları ile kırılmalara karşı balonlu naylon ile koruyucu kutulama yaparak sağlam olarak elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Sipariş için formu doldurun. 200 TL üzerindeki baskılarda kargo ücreti alınmayacaktır. 3D baskı teklif için aşağıdaki formu bize gönderin. Uzmanlarımız teklif çalışması yapıp, size dönüş yapacaklar.

Güvenli Kargolama

Yüksek kalitede baskı için lütfen aşağıdaki formu detaylı doldurun. Eğer 3D baskı konusunda bilgi sahibi değilseniz, genel olarak doldurup, biz sizi arayalım ve üretim parametrelerine öyle karar verelim.

3D BASKI TEKLİFİ ALIN

    Renk SeçimiBeyazDoğal BeyazSiyahGriMaviFarketmez

    MERKEZİMİZ