0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

3D Duvar Sanatı

05 Aralık 2021
177 kez görüntülendi
3D Duvar Sanatı

3D duvar sanatı ile evinizin duvarlarını 3D baskı yöntemi ile oluşturulan sanatla süsleyin. Kaplan, aslan, kurt, kedi, özel şekiller, müzik notaları, aklınıza gelen bütün tasarımları 3 boyutlu olarak oluşturup, istediğiniz renkte 3d yazıcılar ile üretip size kargoluyoruz. Salonunuzu, oturma odanızı, mutfağınızı veya evinizin diğer alanlarını istediğiniz şekilde 3d sanat ile donatmak isterseniz, oluşturmak istediğiniz şekli bize atmanız yeterlidir. Beraber 3d tasarım çalışması yapıp, sonrasında baskı sürecini başlatıyoruz. Standart şekiller olabileceği gibi, isteğiniz farklı şekilleri de üretiyoruz. Duvarlarınızı sanatla birleştirmek için bize ulaşın.

Nasıl Üretiyoruz?

Duvarınızı süsleyecek olan şekli ilk önce bulup bize resmini atıyorsunuz. Sonrasında biz resmi inceleyip, CAD programlarında, örneğin Solidworks ‘de, resmin şeklini çıkartıyoruz. Yine üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikler, yazılar veya özel şekilleri ekleyip nihai şekli oluşturuyoruz. Evet, sanatsal şekli belirledikten sonra artık üretimde sıra. Son sistem 3D yazıcılarımız ile ürünün ilk olarak üretim planını yapıyoruz. Renk belirleme ve çerçevesini belirdikten sonra, G kodlarını üretip yazıcıya gönderiyoruz. 3D baskı tekniği ile ürünün üretimini FDM teknolojisi ile üretip, gerekli temizlik, kalite kontrol ve üretim sonrası işlemleri yaptıktan sonra artık ürününüz hazır. Hemen güzelce paketlenip adresinize gönderiyoruz. Sadece duvara asma işi kalıyor. İster yapışkanlı bant ile, isten özel yapıştırıcı veya özel çivi ile ürünü duvara asın. Ve eviniz mükemmel bir sanat eserine sahip olsun.

3d duvar sanatı

3D Duvar Sanatı Nasıl Fiyatlandırılıyor?

Evet, 3d duvar sanatı işlemlerini nasıl fiyatlandırıyoruz. Fiyatlar tasarımın boyutlarına, toplam ağırlığına ve aslında detayına bağlıdır. Yine renk, malzeme ve diğer etmenler de bulunmaktadır. Firma olarak fiyatlandırmayı şeffaf olarak yapıp size teklif olarak sunuyoruz. Teklif onayı sonrası ise tasarım ve üretim işlemi devam ederek işlemi tamamlıyoruz. Sonrasında ise güvenli kargo ile ülkemizin her köşesine kargolama işlemi yapabiliyoruz. Burada, son sistem makinelerde üretimler yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

3D Duvar Sanatı Ürünleri İçin Bize Ulaşın

Sipariş için lütfen ürettirmek istediniz şekli ve ölçü aralıklarını iletişim bilgilerinizle beraber info@3dbaskial.com adresine atınız. Çalışma için hemen dönüş yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?