0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Flashforge Creator 3

06 Aralık 2021
67 kez görüntülendi
Flashforge Creator 3

Flashforge Creator 3 – 3D yazıcı satın almak, fiyatı, satış bayisi ve özellikleri hakkında bu yazı hazırlanmıştır. Yazıcı satın almak için bize ulaşın. Çift ekstruderli olan ürün, mükemmel baskı kalitesi bulunmaktadır. Bunun yanında uygun maliyeti ile müşterilerine önemli değer katıyor. Güçlü bir endüstriyel sınıf 3D yazıcı olan Flashforge Creator 3, sahip olduğu bağımsız çift ekstrüder sistemi ile mükemmel ürünler üretmenizi sağlıyor. Bunun yanında Creator 3, pazara sunma süresini hızlandırmak ve ürünlerin üretim maliyetlerini azaltmak için avantaj sağlıyor. Böylece kaliteli ve hassas küçük üretimler için sınıfının en iyisi seçimidir.

Karbon Fiber Takviyeli Filament İle Yüksek Mukavemette Ürün Üretimi

Creator 3, karbon fiber esaslı filamentler ile ürün baskısı yaparak, yüksek mukavemet ve sertlikte ürünler üretmenizi sağlıyor. Özellikle çift ve bağımsız ekstrüder yapısı ile iki simetrik ürünü aynı anda basma imkanı sağlıyor. Creator 3, gelişen teknoloji ile artık az sayıda üretilecek ürünler, yada Ar-Ge çalışmasında yapılan ilk ürünlerin yüksek mukavemette üretimine imkan tanımaktadır. Böylece Karbon fiber takviyeli filamentler, zor ve zaman alan, hata kaldırmayan baskı türleridir. Fakat Creator 3, teknolojisi ile bunu aşmış ve mükemmel yüzey kalitesinde ve mukavemette ürünler üretmenizi sağlıyor. Creator 3, endüstriyel bir masaüstü 3D yazıcı olarak yüksek performanslıdır. Yine işlevsellik sağlayan gelişmiş mühendislik malzemeleri ile üretim yapma imkanı verir. Örnek olarak bu özelliği ile karbon elyaf takviyeli ürünler geliştirilmiş sertlik sağlamaktadır. Aynı zamanda olağanüstü tabaka yapışması ile güç ve ısı direnci sağlar. Genel olarak özellikleri;

 1. Bağımsız çift ekstrüder sistemi
 2. Böylece karbon fiber baskıyı desteklemesi
 3. Endüstriyel kalitede üretim
 4. Akıllı dilimleme
 5. Bunun yanında Geniş aralıkla filament malzemesi destekleme
 6. Kolay bir şekilde ürünü çıkartmak için ısınabilir platform

Flashforge Creator 3 İle Bağımsız Çift Ekstrüder Sistemli 3D Yazıcı

Bağımsız ve çift ekstrüder sistemi özellikle endüstriyel baskı için çok önemlidir. Bunun yanında yüksek kalitede eş ürünler elde etmede de elzemdir. Yine Creator 3’ün bağımsız ikili ekstrüzyon sistemi, üretim kapasitesini arttırmaktadır. Ayrıca 3D baskıyı da kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Fakat en önemli etkisi yüksek adetli ürünlerin üretilmesinde çift ekstrüder kullanımı çok etkileyicidir. Çift ekstrüder özellikleri;

 1. Aynalanmış iki parçanın aynı anda üretilmesi
 2. İki yanı modelin aynı anda üretilmesi
 3. Özellikle kompleks yüzeylerde eriyebilen destek malzemeli olarak ürünlerin üretilmesi, daha yüksek yüzey kalitesinin elde edilmesi
 4. Aynı zamanda iki farklı renkten veya filament malzemesinden ürününü örülmesidir. Bu özellik büyük avantaj sağlamaktadır.

Flashforge Creator 3 – 3D Yazıcı ile Akıllı Seviye Ayarı

3D yazıcıyı dokunmatik ekran arayüzü ile çalıştırın. Yani dahili ekstrüder sensörü otomatik olarak çalışacak ve kalibrasyon yapacaktır. Hem de iki ekstrüderi de ayarlayacaktır.

Flashforge Creator 3 Yazıcı

Geniş Filament Malzeme Yelpazesi

300°C gibi yüksek sıcaklık sağlayabilen ekstrüderler ile Creator 3, önde gelen bir çok malzeme üreticiyle mükemmel bir uyumluluğa sahiptir. Yani PLA, ABS, PA, PC, PA-CF, PA-GF’yi desteklemektedir. Bunun yanında bir çok farklı malzeme türü ve firmasının ürünlerini rahatlıkla ve güvenli bu yazıcıda kullanabilirsiniz.

flashforge creator 3 geniş filament malzeme grubu

Yüksek Adetli Üretim

Evet, çift bağımsız ekstrüder yapının en önemli avantajı yüksek adetli üretimlerde eş ürünleri rahatça üretmenizdir. Aynalama ve çoğaltma yöntemi ile ürünleri manyetik tablaya dizin ve çift ekstrüder ile aynı anda üretin. Flashforge Creator 3, büyük tasarımlar veya birden fazla parçayı tek bir platformda basmak için daha fazla özgürlük sunmaktadır.

flashforge creator 3

Esnek Isıtılabilir Platform

Bir başka mükemmel özelliği ise manyetik özelliğe sahip platformdur. Isıtılabilir ve aynı zamanda esnek olan platform ile ürünleri kolay bir şekilde ayırabilirsiniz. Hangi boyutta olursa olsun model ısıtılabilir platforma kolaylıkla yapıştırılabilir. Esnek özellik sayesinde ise üretilen parçaların çıkartılması çok daha kolay hale gelir.

blank

Dört Dahili Havalandırma Fanı İle Mükemmel Havalandırma

Daha iyi bir baskı ortamı oluşturmak için haznesinin sıcaklığının ayarlanması gerekmektedir. Yine işte bu noktada devreye dört adet dahili havalandırma fanı girmektedir. Böylece mükemmel bir havalandırma ve termal denge sağlayarak optimal parça üretimlerine imkan vermektedir.

flashforge creator 3
blank

Ürünün Özellikleri

Ekstrüder Sayısı: 2, bağımsız

Ekstrüder Çapı: 0,4 mm

Ekst. Mak. Sıcaklığı: 300 ℃

Mak. Platform Sıcaklığı: 120 ℃

Yazdırma Hızı: 10-150 mm/s

Desteklenen Filamentler: PLA / ABS / PVA / PETG / HIPS / PA PC / WOOD / ASA / PA-CF / PA-GF

Baskı Hacmi: 300*250*200 mm

Katman Çözünürlüğü: 0.05-0.4 mm

Baskı Çözünürlüğü: ±0.2 mm

Cihaz Ölçüleri: 627*485*615 mm

Ekran: 4.5-inch Dokunmatik Ekran

Net Ağırlık: 40 kg

Brüt Ağırlık: 52 kg

Giriş: 100-240 VAC, 48-63Hz

Çıkış: 24 V, 20.8 A

Güç: 500 W

İç Depolama: 8G

Makara Genişliği: 48 mm

Data Transferi: USB stick, Wi-Fi, Ethernet FlashCloud

Yazılım: FlashPrint

Giriş: 33mf / stl / obj / fpp / bmp / png jpg / jpeg files

Çıkış: gx/g files

Çıkış: Win 7/8/10, Mac OS, Linux

Kamera: 1

Filtre Fan: 1

Gürültü: 55 dB

Çalışma Ortamı: 18-30 ℃

Flashforge Creator 3 Satın Alın ve Mükemmel Ürünler Üretin

Bu kadar çok özelliği sahip, endüstriyel tip 3D yazıcı ile artık mükemmel ürünler üretme zamanı. Firmanızın ihtiyaç duyduğu bu yazıcı ile rakiplerine göre yüksek kalite ve en önemlisi daha uygun maliyetlidir. Sahip olduğu özellikler ile firmanıza değer katacaktır. Marsis İnovasyon, Flashforge Creator 3 satışı ve teknik destek konusunda hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerimiz;

 1. Ürünün Satışı
 2. Ürün Kurulumu
 3. Ürünün Eğitimi
 4. Dilimleme Yazılımı (FlashPrint) Eğitimi
 5. Eklemeli imalat ‘da yüksek kalitede ürün üretme teknikleri eğitimi’dir.

Bu mükemmel ürünü satın almak için bize ulaşın. Teklif için info@3dbaskial.com adresine lütfen mail atın veya 0545 969 90 76 kurumsal numaradan bize ulaşın. Ürün hakkında daha fazla bilgi için ‘Flashforge‘ web sitesine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?