0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mimari 3D Baskı İle Maket Üretimi

07 Ocak 2022
59 kez görüntülendi
Mimari 3D Baskı İle Maket Üretimi

Mimari projelerin 3d baskı teknolojisi ile üretimi, mimari maket yapımı için yeni bir teknolojidir. Bu teknoloji ile artık 3d tasarımlarınızın maketini hızlı bir şekilde üretmekteyiz. Gerekli boyama vb işlemler sonrası size teslim ediyoruz. PLA, ABS, PETG, Esnek Filament filament ile maketlerinizi üretiyoruz. Ayrıca TPU, TPE, Polyamid, ahşap katkılı, şeffaf gibi bir çok filament malzemesi ise mimari maketlerini üretiyoruz. Teklif Al formundan veya Whatsapp üzerinden STEP, STP veya STL olarak dosyasınız gönderebilirsiniz. Hızlı bir şekilde teklif verip ürününüzü üretelim. Veya aşağıdaki formu gönderin, sizi arayalım.

  3D Mimari Maket Üretiminde 3D Baskı Teknolojisi Kullanımı

  Mimari tasarımlar her ne kadar 3D olarak tasarlanıp müşteriye dijital ortamda sunulsa da fiziksel olarak ölçekli prototipinin üretilmesi etkilidir. Özellikle önümüzdeki yıllarda hızla artacak olan bu yaklaşım ile mimari tasarımların ölçekli prototipleri üretilmektedir. 3D baskı, yüksek doğruluk ve kalite standartlarında bir teknolojidir. Bu vesile ile ürün tasarımı ve mimari projelerin modellerini oluşturmanın en pratik yolu olmuştur.

  mimari 3d baskı

  Yapı Tasarımlarının 3D Yazıcılar İle Ölçekli Prototipinin Üretilmesi

  Yapılar daha çok barınmak ya da başka amaçlarla kullanmak üzere yapılmış her türlü mimari yapı olarak bilinmektedir. Örneğin konut, yol, köprü gibi bir çok alan yapı olarak adlandırılmaktadır. Yapılar 3d tasarımlar ile hazırlanarak sonra üretime geçilmektedir. Bu aşamada tasarım sonrası müşteriye veya proje onay merciine sunulması gerekmektedir. İşte bu aşamadan önce 3d prototipinin ölçekli üretilmesi önemlidir. 3D baskı teknolojileri ile artık ölçekli prototip yada maket üretmek mümkündür. Özellikle tasarım hatalarının önceden görülmesi açasından da çok önemlidir. Yine Mimari 3d baskı işlemi ile müşterilerinize sunum, hatta bitmiş projelerinizin maketlerini hediye olarak verebilirsiniz.

  mimari 3d baskı

  Mimari Projelerinizin 3D Maketlerinin Üretmek İçin Hizmet Veriyoruz

  Firmamız mimari projelerinizin 3d baskı yöntemi ile maketlerinin üretimi hizmeti vermektedir. Ayrıca talebinize göre baskı sonrası ilave işlemlerde yapılmaktadır. Örneğin temizleme, boyama, ısıl işlem gibi. Malzeme olarak bir çok renk, tip ve çeşit filament malzemesi bulunmaktadır. Tasarımlarınızın ölçekli maketini 3d baskı teknolojisi yada 3d yazıcı teknolojisi ile ürettirmek için bize ulaşın.

  mimari 3d baskı

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?