0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ULTIMAKER Hakkında

09 Ocak 2021
88 kez görüntülendi
ULTIMAKER Hakkında

Ultimaker 3D yazıcı teknolojileri dünyada en çok kullanılan baskı cihazlarından birisidir. Dünya genelinde 3D Baskı işiyle ilgilenen bütün herkesin yakından tanıdığı Ultimaker firması bir çok farklı endüstri dalında faaliyet gösteren firmaları ve bireysel ürün geliştiren kişileri fazlası ile tatmin edecek ürünler geliştiriyor. Geliştirdiği ürünler sade, kaliteli, yüksek baskı kalitesi ve güvenirliği ile tanınıyor ve her geçen sene satış hacmini arttırıyor. Paralelinde ise ürün kalitesi ve yenilikleri arttırıyor. Bunun için 3D baskı teknolojileri ile prototip üretimi için bize ulaşın.

Ultimaker Markasının Temel Aldığı Değerler

Kendinden Emin ve Güvenilir: Ultimaker, kendinden emin uzmanınızdır. Asla kibirli ve tutkulu değiliz. Neden bahsettiğimizi biliyoruz ve bir şeyi açıklamak için hevesle öne çıkıyoruz. Bize güvenebileceğinizi biliyorsunuz.

Açık ve Profesyonel: Ultimaker’ın çok açık bir zihniyeti var. Birlikte yeni sınırları keşfetmek ve zorlamak için bilgimizi paylaşmayı seviyoruz. Her şey yenilikçilikle ve mümkün olan en iyi ürünleri sunduğumuzdan emin olmakla ilgili.

Enerjik ve Eğlenceli: Bizi tanıdığınızda enerjimizi hemen hissedersiniz. Dünyayı oyun alanımız olarak görüyoruz ve atlayıp keşfetmek istiyoruz. Denemeye, hatalar yapmaya ve onlardan öğrenmeye büyük inananlarız.

Meraklı ve Öncü: Her zaman eğrinin önüne bakıyoruz. Bunu daha büyük resmi görerek ve ihtiyacımız olan araçları hemen yaparak yapıyoruz. En son teknolojiyi denemekten ve nasıl çalıştığını açıklamaktan hoşlanan tipiz.

Dürüst ve Yardımsever: Birinin yardıma ihtiyacı olduğunda, Ultimaker yardım eli uzatan ilk kişi olacaktır. Normal kelimeler kullanırız, sabırlıyız ve her zaman diğer kişinin de yeni bir şeyler öğrenmesini sağlamaya çalışırız.

Arkadaş Canlısı: Ultimaker formaliteleri sevmez. Hayat kolay ve direkt olmalıdır. Bu yüzden smart-casual giyiniyoruz. Ve kalbimizde her zaman toplantı odası yerine çalışma tezgahını tercih ediyoruz. Kim yapmaz?

Ultimaker’ın Yıllar İçindeki Hikayesi

Ultimaker ilk olarak bir RepRap projesi ile 2010 yılında başladı. Sonrasında, 2011 yılında, Siert, Martjin ve Erik tarafından formal olarak kurulmasının ardından, ekip yeni bir ofis oluşturdu ve ilk ürünlerini geliştirdi. 2012 yılında ise CURA yazılımı geliştirildi. Bu yazılım 3D yazıcılar için çok önemli bir yazılımdır. 2013 yılında ise firma Ultimaker 2 cihazını geliştirerek ürün sürecini devam ettirdi. 2014 yılında firma yeniliklere devam etti ve ABD pazarına giriş yaptı. 2015 yılında ise mükemmel bir olay oldu ve 1 milyon kullanıcı CURA yazılımını indirdi. Firmanın ekibi 100 kişiyi aştı.

Ultimaker hakkında
Ultimaker’ın Hikayesi

2016 yılında ise Ultimaker 3 serisini duyurdu ve satışı gerçekleştirdi. 2017 yılında ise CURA yazılımı ile yazıcılar birbirine bağlanarak network üzerinden yazdırma işlemi yapılmaya başlandı. 2018 yılında inovatif özelliklerle dolu S5 serisini duyurdu ve bir çok kalite belgesi alarak firma büyüme sürecini devam ettirdi. Son yıllarda ise yazıcılar hızla gelişmekte ve özellikle malzeme besleme, ortam iklimlendirme gibi ek özellikler ile seriler geliştirilmeye devam etmektedir. Marka ayrıca flament üretimi de yapmaktadır.

Ultimaker Cura Yazılımı
Ultimaker Cura Yazılımı

Dijital Ürünlerinizi Fiziksel Nesnelere Dönüştürün

Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) araçları ile tasarladığınız 3D tasarımlarınızı fiziksel nesnelere dönüştürmek için 3D baskı hizmeti salıyoruz. 3B BASKI AL olarak nihai ürün kalitesinde, baskı, baskı sonrası işlemler (temizleme, boyama vb) ile istediğiniz ve hayal ettiğiniz ürünü size teslim ediyoruz. Hizmet almak için bizi arayın.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?