0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zaxe: Yerli Yazıcı

09 Ocak 2021
82 kez görüntülendi
Zaxe: Yerli Yazıcı

Zaxe, 3d baskı teknolojisi konusunda yerli yazıcılar geliştiren firmadır. 2015 yılında ülkemizde kurulan marka, kullanımı kolay, güvenilir, 3d baskı teknolojilerine ihtiyaç duyan firmalar ve kullanıcılar için gelişmiş üç boyutlu baskı teknolojileri sunmaktadır. Kurulduğu günden beri firma, bir çok yeni, inovatif ürün geliştirmiş ve halen daha Ar-Ge çalışmaları ile bu süreçlerini devam ettirmektedir. Geleceğin teknolojisi olan 3d yazıcı teknolojisi üzerine gelişmeler devam etmektedir.

Zaxe Xlite Versiyonu

Zaxe xlite 3d yazıcı ile ürünlerinizi profesyonel olarak baskıya hazırlayabilirsiniz. Yazıcı üzerinde 5 inç dokunmatik ekran, baskı alanı 2020-230-200mm, manyetik baskı tablası ve özellikle otomatik kalibrasyon özelliği sunarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Arkasında güçlü bir Ar-Ge ekibi bulunan firma, her geçen gün 3d baskı teknolojisi için yeni ürünler geliştirmektedir. Prototip üretmek için profesyonel bir üründür.

zaxe xlite
Zaxe Xlite 3D Yazıcı

Zaxe X2 Yazıcı İle Hızlı ve Güçlü Üretim

Her geçen sene daha hızlı ve daha güçlü üretim için yenilenen Zaxe X2 ile 3d yazıcı dünyasına hızlı bir giriş yapın ve ürünlerinizi artık daha güvenilir ve hızlı üretin. Ürün sahip olduğu özelliklerin yanında tamamen yenilenen metal baskı kafası sayesinde nozül tıkanmalarının önüne geçiliyor. Uzun ömürlü kullanım sunan ürün, firmanızın prototip üretim ihtiyacını karşılıyor. Detaylı bilgi için kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zaxe X2 3 boyutlu yazıcı
Zaxe X2 Üç Boyutlu Yazıcı

Z1 İle Maksimum Boyutta ve Güçte Üretim

Z1 serisi ile firma maksimum boyutta ve güçte üretim yapmak üzere cihazı geliştirdi. Bu özelliklerinin yanında sessiz, hızlı ve sorunsuz bir cihaz arıyorsanız cevap Z1’dir. Güvenli, sağla ve kolay kullanım ile artı avantajlar sağlayan Z1, yenilenmiş baskı kafası ve elektronik donanımı ile sorunsuz ve güvenli baskı almanızı sağlarken, tamamen alüminyum gövdesi ve çelik taşıyıcıları ile uzun ömür sağlıyor. 3 adımda baskı imkanı sağlayan Z1, kablosuz dosya transferi ile baskı almak artık çok kolay.

Z1 İle Maksimum boyut ve güç
Z1 İle Maksimum Boyut ve Güç

Z1+ Kullanan Firmalar Büyük Düşünen ve Hızlı Olmak İsteyenler

Evet, geliştirilen yeni teknoloji Z1+ cihazı ile artık 30cmx30cmx30cm baskı alanında ürünlerinizi basabilirsiniz. Ayrıca mükemmel ısı kontrolü, kapalı iç hacmi, akıllı flament algılama sistemi ve rijit mekanik yapısı ile profesyonel cihaz arayanlara yönelik tasarlandı. Endüstriyel malzemelerde kusursuz baskı sağlayan, çift motor sürücülü üstün mekanik sistemi ile büyük hacimlerde mükemmel sonuç veren ve 3 adımda çok kolay baskı süreci sağlayan gelişmiş bir cihaz.

Z1 Plus
Z1 Plus İle Büyük Düşünün ve Hızlı Olun

xDesktop ile Ürünleri Baskıya Hazırlayın

Kullanım kolaylığı, güçlü yeni yapısı ile xDesktop size sezgisel tasarım, gelişmiş dilimleyici ve uzatan yazıcı kontrolü sağlıyor. Mac ve Windows işletim sistemine özel geliştirilmiş yazılım ile artık ürünler çok daha hızlı ve kolay baskıya hazırlanabiliyor. Yine bütün 3d yazıcılar tek bir cihazdan kontrol edilebiliyor. bu sayede ağ üzerindeki yazıcıları görüntüleyebilir, flament tipini, baskı tipini, ve malzeme miktarını görebilirsiniz. Ayrıca baskı öncesi dilimleme ekranından her ayrıntıyı izleyebilir, flament değiştirme durumunu ayarlayabilir, değişim zamanını size bildirebilir ve bu sayede baskı öncesi bütün detayları inceleyebilirsiniz.

Zaxe xDesktop
XDesktop İle Bakı Almanın En Kolay Yolu

Profesyonel 3d baskı hizmeti almak, sonrasında ürün üzerinde ilave işlemler yaptırmak ve nihai prototip için bize ulaşın.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?