0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dokunmatik Ekran Kutusu Tasarımı ve Üretimi

04 Temmuz 2023
29 kez görüntülendi
Dokunmatik Ekran Kutusu Tasarımı ve Üretimi

Dokunmatik ekran kutusu tasarımı ve üretimi için hizmet sağlıyoruz. Üstelik istediğiniz özgün tasarım ve şekil ile. Üretim yöntemi olarak eklemeli imalat üretip, kaplama, zımparalama, boyama ve cilalama ile nihai ürün haline getirip sizlere teslim ediyoruz. ABS, ASA, PETG, Karbon Fiber Takviyeli PA gibi bir çok malzeme alternatif ile yüksek mukavemet ve yüzey kalitesinde ürünleriniz hazırlanıyor. Adetli üretim durumunda ise TASARIMLARI ÜCRETSİZ yapıyoruz. Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız size ulaşsın ve işbirliğimizi başlatalım.

  Dokunmatik Ekran Kasası Tasarımı ve Üretimi

  Dokunmatik ekranlar endüstride ve bir çok sektörde başarılı olarak kullanılan önemli elemanlardır. Özellikle elektronik aygıtların parmak veya özel kalemler yardımıyla dokunulması ile kumanda edilmesine olanak sağlayan hassas yapılardır. Dolayısıyla bu cihazların koruma altına alınması ve kutulanması son derece önemlidir. Bu amaçla dokunmatik ekran elemanları, ekran ölçüleri ve elemanlarının ısıl kapasiteleri dikkate alınarak tasarım, mühendislik hesapları ve testler yapılarak sonrasında seri üretim gerçekleştirilmektedir.

  dokunmatik ekran kasası

  Dokunmatik Ekran Kutusunun 3D Baskı Yöntemi İle Üretilmesi

  Eklemeli imalat her geçen gün seri üretim alternatifi olarak endüstride kullanılmaktadır. Eklemeli imalat teknolojisinde özellikle FDM ve SLA, ayrıca SLS tekniği seri üretim için kullanılırken, müşteri isteğine göre ardıl işlemler de uygulanmaktadır. Örneğin fabrika ortamındaki bir dokunmatik ekran kutusu ile bir mağazadaki veya bir sergi alanındaki dokunmatik ekran kutusu farklı olmalıdır. Gerek tasarım ve gerekse yüzey durumu açısından farklılık yaratılması için bir çok yöntem kullanılmaktadır.

  dokunmatik ekran tasarımı

  Dokunmatik Ekran Kutusu Üretim Sonrası Test ve Nihai Üretim

  Ekran kasalarının tasarımı sonrası ürünün prototipi üretilip, termal test ve mukavemet testine tabi tutulmaktadır. Uygun bağlantı elemanı seçimi ve yine beklenen sızdırmazlık gibi testleri yaparak nihai ürünü elde etmek üzere gerekli durumlarda revizyon yapılmaktadır. Revizyon işlemi ile nihai ürün, ardıl işlemler uygulanarak sonuçlanmaktadır. Sonrasında aynı kalite ve mukavemette istenilen miktarda seri üretim yapılmaktadır. Adetli ürünlerde TASARIMLAR ve TEST işlemleri yani Ar-Ge yönü ÜCRETSİZ yapılmaktadır. Eşsiz bir dokunmatik ekran kutusu tasarımı yaptırmak, yine firmanıza özgü şekillerin yer aldığı bir tasarım yaptırmak ve ürettirmek için bize ulaşın. Birlikte tasarlayıp üretelim. Her aşamada işbirliği ile süreci devam ettirelim.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?