0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TEDARİKÇİNİZ OLMAK İSTİYORUZ

02 Aralık 2021
63 kez görüntülendi
TEDARİKÇİNİZ OLMAK İSTİYORUZ

Eklemeli imalat konusunda firmanızın üretim tedarikçisi olmak istiyoruz. Firmanızın düzenli ürün geliştirme (Ür-Ge), araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları için ihtiyaç duyduğunuz ürün prototiplerinin üretimi, yada yüksek adetli ürünlerinizin üretiminde tedarikçiniz olmak, ürünlerinizi üretmek istiyoruz. Ön görüşme ve teklif almak için bize ulaşın.

  Değerlerimiz

  Ülkemizde üretim sektöründeki kalite eksikliği, düzenli tedarik sorunu ve mühendislik yaklaşımı olmaması sonucu firmamız doğmuştur. Özellikle ürün geliştiren ya da araştırma geliştirme çalışmaları yapan firmaların bu tür sorunlarına çözüm bulmak, yüksek kalite, beklenen tolerans değerinde, mukavemette ve hızlı bir üretim tedariği sağlıyoruz.

  tedarikçiniz olmak istiyoruz

  Ürün geliştirmiş fakat belirli adette üretim yaptırmak isteyen, kalıp maliyetlerinden kurtulmak isteyen firmalara beklediği kalitede ve mukavemette üretim tedariği sağlıyoruz. Ürünlerin teknik resimlerde belirtilen özelliklerine göre, beraber üretim sürecini belirleyerek, kalite & maliyet optimizasyonu ile üretimi gerçekleştiriyoruz.

  1. Yüksek kalite ürün
  2. Beklenen toleransları sağlama
  3. Zamanında üretim
  4. Düzenli üretim tedariği, öncelik verme
  5. Üretim için tasarım (DFM) danışmanlığı
  6. Şeffaflık
  7. Üretimi izleme (uzaktan bağlanma yöntemi ile ürünün üretim sürecinin izlenmesi)

  Nasıl Çalışıyoruz?

  Düzenli üretim tedarikçisi talebinizi aldıktan sonra birebir veya online toplantı ile ilk görüşmemizi sağlıyoruz. İhtiyacınız ve yıllık üretim talebinizi alıp, bilgilere göre teklif sunuyoruz. Yıllık talebinize göre ve üretim hacmine göre anlaşma sağlanması durumunda başta talebinize göre gizlilik sözleşmesi ve sonrasında tedarikçi sözleşmesi imzalayıp çalışma sürecimizi başlatıyoruz.

  Burada özellikle baskı kalitesini etkileyen 3d baskı makinesi ve kullanılan filament malzemesi ve markası çok önemlidir. Talebinize göre makine ve özellikle filament seçimi yapabiliyoruz. Bütün alternatifleri değerlendirip, talebinize göre makine ve malzemeye göre düzenli üretim tedarik teklifi veriyoruz.

  tedarikçiniz olmak istiyoruz

  Üretim planlama için size kullanılan dilimleme yazılımı eğitimini (Ultimaker Cura) veriyoruz. Kullanılacak örme stratejileri, katman kalınlıkları, üretim hızları gibi bir çok parametreyi belirleyip, kendiniz üretim için G Kodu üretebiliyorsunuz. Bize oluşturduğunuz G kodunu gönderip, malzeme yükleme ve üretimi başlatıyoruz. Üretimin bütün anını uzaktan bağlanma ile 3d baskı kamerasından takip edebiliyorsunuz. Yani üretim sürecinin bütün aşamalarına sizi dahil ediyoruz. Bu da şeffaflık ilkemiz gereğidir.

  Talebinize göre sizin isteklerinize göre üretim parametrelerini biz de belirliyor ve üretimi başlatabiliyoruz. Yine bu durumda da bütün üretim aşamasını uzaktan bağlanma ile izleyebiliyorsunuz.

  blank

  Üretim sonrası ürünlerin kalite kontrol işlemlerini yapıp, yüzey, mukavemet, ölçüsel tamlık gibi bir çok faktörü değerlendirip uygun ürünleri size elden veya kargo ile teslim ediyoruz.

  Sözleşme ve Ödeme Şekli

  Firmamız şeffaflık ve güven ilkesi gereği üretim tedarikçiniz olarak sözleşme imzalıyoruz. Bütün bilgilerin bulunduğu 6 aylık veya yıllık üretim tedariği sözleşmesi yapıp süreci başlatıyoruz. Sözleşme ile üretim sürecini net, belirgin ve şeffaf hale getiriyoruz. Sürecin daha verimli ve etkin yürütülmesi için bunu önemsiyoruz. Faturalandırma işlemi aylık düzenli olarak yapılmakta ve her ay bir fatura kesilmektedir.

  Tedarikçiniz Olmak İstiyoruz

  3D baskı konusunda tedarikçiniz olmak istiyoruz. Talebinizi lütfen bize iletin.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?