0850 441 70 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arçelik 3D Yazıcı Üretime Başladı

10 Ocak 2021
98 kez görüntülendi
Arçelik 3D Yazıcı Üretime Başladı

Arçelik 3D yazıcı üretimine başladı ve hızla bu sektöre giriş yaptı. Arçelik 3d printer özellikleri ve detaylarını vereceğimiz bu makaleye Arçelik hakkında bilgi vererek başlamak isteriz. 1955’de Arçelik A.Ş., Vehbi KOÇ ve Lütfi DORUK tarafından Sütlüce’de kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. 1968 yılında Çayırova tesislerine taşınmış, 1970’li ve 80’li yıllarda ürün gamında hızlı bir değişim yaparak 1975’de Eskişehir Buzdolabı, 1979’da İzmir Elektrikli Süpürge, 1993 yılında ise Ankara Bulaşık Makinesi işletmeleri faaliyete geçmiş ve inovatif ürünler konusunda öncülük yapmıştır. 2020 yılında ise çağın teknolojisi 3d yazı üretimine giriş yapmış ve ilk FDM teknolojisi ile üretim yapan üç boyutlu yazıcı üretimini başlatmış ve pazara giriş yapmıştır.

Arçelik Yazıcı İle Tanışın

Arçelik 3D Yazıcı İle Tasarım Yapmayı Kolayca Öğrenin!

Arçelik tarafından geliştirilen Arçelik 3D yazıcı ile tasarım deneyimlerinizi geliştirerek, hayal ettiğiniz ürünleri üretebilirsiniz. Kolay kullanım özelliğinin yanında baskı hızıyla da öne çıkan yazıcı, yüzlerce dosyaya ve eğitim içeriğine anında erişim sağlamanızı sağlıyor. Ayrıca güvenli baskı sloganıyla yola çıkan marka, çalışma anında yüksek sıcaklığa ulaşması ve içerisindeki haraketli parçalarından dolayı, güvenliğinizi sağlamak için tamamen kapalı olarak tasarlanmış ve konsept tasarım buna uyarlanmıştır. Sessiz çalışmasının yanında kokusuz baskı özelliği de sunan marka, çalışmalarınızda güvenliği en üst düzeyde tutuyor.

Arçelik 3D yazıcı ile kolay baskı
Arçelik 3D Yazıcı İle Kolay Baskı

Yine bir başka özelliği ise kolay kullanımdır. FDM yazıcılarda flament yüklemek, kalibrasyon, baskı ön hazırlıkları gibi teknik kelimeler sizi yorabilmekteydi. Artık Arçelik 3D yazıcı ile bunlar çok kolay ve hızlı. Korkmanıza gerek yok artık! Belirtilen uygun adımları izledikten sonra gerisini Arçelik 3D yazıcıya bırakın kendisi ayarlasın. Kurulum sonrası rahatça kullanabileceğiniz şekilde ayarlanmış olan yazıcı, size sadece çalışmalarınızın keyfini çıkartmak bırakıyor.

Arçelik 3D Printer Ürünü Teknik Özellikleri

Arçelik 3D yazıcının mükemmel özellikleri bulunmaktadır. Ürünün derinliği 38 cm, genişliği 38.8 cm ve yüksekliği 40.5 cm’dir. Ağırlığı ise 10 kg’dır.

 1. Bulut üzerinden baskı özelliği (CT): Var
 2. Flament Tipi (ICT): PLA, 1.75mm
 3. Değiştirilebilir Baskı Ucu (ICT): Var
 4. Elektrik Kesintisinden Sonra Baskı Devamı: Var
 5. Katman Kalınlığı: 0.3mm
 6. Sessiz Baskı: Var
 7. Baskı Hassasiyeti: +/- 0.2 mmm
 8. Baskı Hızı: 100 mm/s
 9. Akıllı Flament Takibi: Var
 10. Dilimleme Programı Dosya Giriş: SLT
 11. Baskı Hacmi: 150 – 150 -150 mm
 12. Maksimum Baskı Ucu Sıcaklığı: 240 C
 13. Baskı Ucu Çapı: 0.4 mm

Arçelik 3D Yazıcı Satın Almak

Arçelik 3D yazıcıları satın almak, ürünün teknik özellikleri ve yapısını detaylı araştırmak, baskı kapasitesi, kalitesi, hızı ve diğer özellikler konusunda bilgi talebiniz için bizi arayın. Ayrıca 3d baskı hizmeti almak, ürünlerinizin tasarımını yaptırmak, simülasyonlarını yaptırmak ve ürün geliştirme hizmeti almak için 3D BASKI AL’la ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?